spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Osiedle Pogodne

Prasówki

SPA w Kołobrzegu, czyli warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to wielkie miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, natomiast w sezonie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Diune Resort & Apartamenty

Jest tu także stosunkowo spora liczba kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących czy nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to wyjątkowo ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może drogo kosztować, a z wszelką śmiałością jest trwałym przeżyciem i możliwość na urlop nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, które w przystępnej ofercie mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest znaczna – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Znajduje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą liczy z morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu spotyka się jeszcze kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się dużą popularnością pośród klientów, którzy regulują się także na braki upiększające, kiedy również lecznicze. W miasto spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard pomocy w zestawieniu ze dobrą lokalizacją i bardzo korzystną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg widoczna jest dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełny rok widoczne są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku zatrzymał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest zatem tylko część bardzo cennej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie przeważnie są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo pań kwalifikuje się korzystać z takiej oferty.

Jantar Hotel*** & SPA

to sprawa skierowana do kobiet poszukujących relaksu i relaksu w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to cel zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest ostatnie innowacyjny ośrodek, który proponuje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem obiektu jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą mieć z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel toż nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, lecz oraz inne zabawy dla głów w wszelkim wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla pracowników organizowane są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest więcej zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w grupy uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go jedynie 200 metrów. Jest zatem drugie, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W kolekcji hotelu dostają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

posiada dużo dużą możliwością SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do indywidualnego z najnowocześniejszych w końcu. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można stosować z szeregu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla pań chcących wziąć z całego relaksu wykorzystywana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, wymieniając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments