Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Prasówki

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy klient może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest również dla odbiorców indywidualnych, jak a firm oferujących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarzy oraz firmy mające wkład w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Programie Partnerskim nagród są gwarancję, iż ich użytkownicy czy znajomi będą pobierać z najpiękniejszych usług hostingowych, oraz ich kompetencje będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszelką inną usługę, jaka zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś innego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla ludzi użytkowników firmy, jak oraz osób jakie nie posiadają również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować również do naszych, jak też do indywidualnych użytkowników. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich przyjmowane są punkty, jakie można wymienić na kasę albo na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo mężczyzn od tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec własnej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments