plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Maszewo gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka trudniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest modny Wrocław. W centrum tym przylega do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety te zajmują zazwyczaj coś na sumieniu, a wymiar prawd istnieje w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w ziemię Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem jednej i tej jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest znakomite zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej rzeczy Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle subtelne i delikatne śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do tego dojść gdyż kina nie są w stopniu pogodzić się na dolę gdzie ten jeden film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na zasada do odtwarzania prac w czasie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydzielany w kinach warunek tenże pragnie być zadowolony. W bieżącym limicie nie posiada żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć poświęcony dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z perspektywie odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc styl – wyświetlanie filmów na budowach internetowych staje się jeszcze dużo proste. Patrzą w współczesnym wielki potencjał. Patryk Vega ma także, iż istnieje to jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest zdecydowanie inna niż ja natomiast to wszystko co prowadziła do tej chwile […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią sprawę również w ostatnią bohaterkę, no oraz biorę nadzieję, iż to te będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich stanowię dana do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do ustalenia w polskich domowych kinach, produkcja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten utrzymywany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go zbyt spektakl przechowujący w napięciu do jednego końca. Mówią, iż istnieje w nim bardzo dynamiczna treść oraz ciekawa fabuła. Z przeciwnej strony znajdziemy również część osób zajmującą uwagę na krótszy montaż czy te gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zdecydowanie nowy Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich tych filmów. Nie bierze i mieszania gatunków. Więc istnieje przecież dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w procesu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego okresu nie są w stopniu wykombinować kiedy taż scena się skończy. Jest obecne znacznie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments