leasing bez bik

Leasing Darłowo zadzwoń 887 332 665

zachodniopomorskie

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Łobez

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku kupienia auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Łobez oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Łobez będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to rozwiązanie korzystne jeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Łobez

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments