Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Kamień Pomorski zadzwoń 576 501 601

zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Szybkie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Płoty

Simple Fast
Nowe metody pojawiają się w wyjątkowo intensywnym tempie, szczególnie w sferze samochodowej. Uczą się systemy bezpieczeństwa, powiększa się komfort jazdy. Towarzyszy nam same postęp sprzęty, który uwalnia w byciu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w części bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w standard ładowania QI dostosowane są do ostatniego gatunku ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Płoty

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowatorskie rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w terminie podawania go do bazy przechwytują go skrzydłami i tworzą ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep korzysta z inicjatywie akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej metod jest wspomniany komfort użytkownika. Mając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem powstającym z nagłego podpinania dania na światłach w stylu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w drodze do rzeczy ładować. W chwili obecnej prawie wszystek jest posiadaczem smartfona. Sprzęt polecany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te prace powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon pragnie być na bieżąco ładowany. I tu biorąc pod opiekę oczekiwania kierowców również dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Płoty

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co prosta jest w każdej chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie jest zdolności aby w jakikolwiek sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Nowa metoda Quick Charge 3.0 zezwala na pozytywniejszy oraz wielu większy proces ładowania telefonu niż w codziennym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wielkości od 4,5” do 6,5”. Pozwala oraz na szybką pracę ze meblem istniejącym w bazie również jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Płoty

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera będące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu odbywa się w nadzwyczaj otwarty i lekki rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie elementy zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje wówczas podejście bardzo intuicyjne dla wszystkich klientów. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja a przede wszystkim czas toż punkty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w ostatnim wypadku ładowarka indukcyjna są chciane nie właśnie przez gadżeciarzy ale same dla wszystkiego, kto lubi spokojne i ergonomiczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Płoty

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments