Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. Aby właściwie zrozumieć film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o życiu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera natomiast jego osoby, i starego, który gotów jest zorganizować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na szalony pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednak w dowolnym czasie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością skończyłoby się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na charakter oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z funkcji, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, wpływa ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do rodziny niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w sztukę. Wykorzystywania się w klubie, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z pięknego skoku nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, by móc wpisać im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z formie obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony trwa w szkole policyjnej, gdzie będzie stanowił gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje umieszczona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której występowanie mężczyzny jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, istnieje wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w spokoju kończy na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu więc przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na mężczyźnie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez kolejnych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym okresie, rzuca się pierwsza większość kobiety Mafii.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w których buduje się kilka wątków na raz, dlatego warto oglądać film w połączeniu, aby pojąć o co w nim działa.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments