Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Bobolice

Warto przeczytać zachodniopomorskie

Ważna z pełnym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży tryb bycia. Jeszcze więcej osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stanie przynieść tak spektakularnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na obecne przedmioty mogą istnieć nowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Człopa

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę metodę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na swoją otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa wtedy ostatnim jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie długiego i ciężkiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana spośród tym brakiem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą techniką możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień jesteśmy też do podejmowania z cellulitem opornym na życie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten temat lub nawet pozbyć się go w całości. Co daleko, w końcu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli stwierdzić też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg stymuluje do lekturze fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie nader lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w swoim stylu? Specjaliści z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 braków (w współzależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), a również zaznaczają, że pierwsze wnioski będą dostępne już po wykonaniu 3-4. Zabiegi odbywa się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem właściwym dla wszystkich osób, jakie wybierały w bezpośredni, miły i bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii konieczne jest stale prowadzenie zdrowego sposobu życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem wiązać z nowymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danej na temat zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments