Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Trzcińsko-Zdrój

zachodniopomorskie

Firma Kurierzy bierze się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak a ciężkie zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na własnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, silna i bezpieczna opłata za usługę, infolinia dostępna dla odbiorców w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichś kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz dużo, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca klimat oraz pieniądze.

DPD kurierzy Czaplinek

 

Jesteśmy jedyną z wiodących marek na targu wykorzystujących się logistykom przesyłek. Wykonujemy na znaną firmę już z 2009 roku i cechujemy się profesjonalizmem, na wszystkim stanie swej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na obszarze naszego świecie oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na to, czy jesteś przesyłkę nie standardową, bądź jej czas doręczenia traktuje być sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Czaplinek

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgodzie na fakt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka korzysta najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronie www. wysylka-palety. pl możesz kupić więcej reklamie na problem swej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie zostawiaj czasu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najidealniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej gdy to właśnie możliwe.

DPD kurierzy Czaplinek

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie pilnie i rzucając się do całych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z nielicznych na targu, co dużo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale dawało się, gdyż teraz możemy świadczyć usługi również bardziej profesjonalnie.
Jeżeli zależysz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny wysyłek w jednym miejscu, to właśnie u nas. Firma KurJerzy. pl gwarantuje ci formę i ochronę o wszystkiego klienta dlatego u nas inwestujesz swój cenny klimat oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z możliwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci także w rozwiązaniu wszelkiego typie tematów w pozytywny i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to substancja rozwoju polskiej firmy, więc są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy właśnie ze sprawdzonych, bezpiecznych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temuż zawierasz gwarancję udzielanych przez nas usług na ostatnim szczeblu.

DPD kurierzy Czaplinek

Oczywiście posiadamy system wspólny z wszystkimi wytycznymi RODO. Co to świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane swoich użytkowników, którymi wyróżniasz się z nami podczas składania zamówień, i po umieszczamy je bezpiecznie razem spośród wszelkimi wytycznymi RODO i zaczynającym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak wart jest twój czas, więc jako złoci na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego początku nie została udzielona na chwila. I jeżeli jesteś pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na okres, to właśnie u nas!

Doceniono nas na targu Polskim i poznano na miejscu innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w grupie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy własną firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom znanych każdych klientów. Zadowolimy i twoje wymagania. Nie uznajesz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Czaplinek

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments